| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am nevoie de niste pareri pentru povestea de mai jos.
Am avut o relatie, pe care am incheiat-o acum 4 luni. Intr-un final, n-am mai rezistat si am luat legatura cu x si intr-un final ne-am impacat. Am inceput sa ne povestim ce am facut fiecare in timpul in care am fost despartiti. La inceput mi-a spus ca s-a vazut cu cineva dar n-au facut nimic. Dupa 2 saptamani a recunoscut ca s-a intamplat ceva mai mult. Povestea suna cam asa: a ajuns la tipul respectiv, au stat de vorba, apoi s-au sarutat, dezbracat apoi s-au pus in pozitia misionar si x i-a zis tipului ca sta incomod, apoi s-a intors pe burtă, tipul respectiv a pus prezervativ si lubrifiant si a avut loc sexul cu finalizare pe piciorul lui X. Cand am intrebat daca a facut oral, X a zis ca nu, ba chiar am luat legatura si cu tipul respectiv si acesta a zis ca de fapt a facut. Apoi am vazut ca X a fost in stare sa se certe si cu mine si cu tipul repectiv ca n-a facut doar ca mai apoi sa recunoasca ca a facut. Mi-am dat seama ca minte din cateva lucruri: X prefera fara prezervativ si lubrifiant, pozitia misionar ii place cel mai mult si finalizarea inauntru la fel (cel putin cand e cu mine). Mai tarziu am vorbit mai mult cu tipul respectiv care mi-a zis o poveste cu totul diferita care suna cam așa: a ajuns la el, au vorbit, apoi s-au dus in camera, sarutat, dezbracat apoi tipul respectiv a intrebat daca vrea cu prezervativ sau fara la care X ii zice ca vrea fara pentru ca ii este incomod. Dupa care s-a intamplat sexul doar ca in pozitie misionar si cu finalizare inauntru. Dupa care au mai urmat inca 2 partide cam la fel. X continua cu aceesi poveste in care a fost doar o partida, care nu i-a placut si a fost incomod pe tot parcursul. Eu m-am gandit clar:"daca nu-ti place, nu stai". Ba chiar a mai zis ca nici macar n-a gemut in timpul sexului, dar eu stiu exact cum se comporta cand face sex. Tipul a zis ca prima partida a fost mai zgomotoasa, X gemând mai tare. Chiar si dacă m-ar minți tipul respectiv, inca ma intreb cum a stiut sa-mi zica toate chestiile care-i plac lui X in timpul sexului.
Stiu că suna a fantezie erotica dar chiar vreau să aud si alte pareri. laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

| Goete a răspuns:

Ce iti scriu nu este o parere, ci un fapt. Nu te priveste in nici un fel ce cum si cu cine a facut X in perioada in care ati fost despartiti.

Cu privire la faptul ca X nu recunoaste lucrurile, ai prefera sa iti spuna xa l-a supt si i-a placut, si xa nu a fost o partida ci 3, ca el e mai macho ca tine si s-a simtit in paradis... Chiar ai prefera asta?

La ce te-ai mai impacat cu ea, daca nu poti trece peste ceva la care ea a avut tot dteptul sa faca?

Un salut, inghite ori desparte-te de X ca asa nu e relatie

| Crackman a răspuns:

Dacă este adevărat ce zici aici
Esti un fraier și jumătate dar mai este speranța sa cauți pe altcineva
Sau ramai cu scursura societății dar nici tu nu ești maindeparte
O zi faina happy

| AndreeaWTS a răspuns:

Ai vorbit cu tipul cu care s-a culcat și ai cerut detalii?
Big loser. laughing

Bine că n-ai cerut și o reconstituire.

| pinksweetloverr a răspuns:

Poate ea I a zis lui X ce ii place, ca să știe cum să facă..Cat despre partea cu mintitul, poate nu se simte confortabil să vorbească despre asta, poate regreta sau are un motiv ascuns, dar oricum ar fi, e un red flag