| malishka93 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi! Sunt cu prietenul meu de 1 an si 3 luni, la moment ne desparte o departare de mii de km! Astazi am aflat ceva ce mo pus pe ginduri si nu stiu cum sa procedez, sa iert sau nu! Cu 3 zile in urma eram certati nu am vorbit vreo zi defel.Am aflat ca in una din zilele celea sa intilnit cu o fata, o prietena de-a lui care mai demult se stiu, am aflat ca au vorbit si pe mess. ia scris papusika, frumoaso! Am aflat singura astazi de asta. pina acum nu recunostea si astazi o recunoscut ca sa vast cu ea! Cind am aflat am simtit asa o durere in suflet, nu stiu cum sa procedez! El ma asigura ca no fost nimic macar nu sau sarutat! Ce sa fac, dati-mi un sfat va rog si baietii si fetele!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ar trebuii sa-l pui la incercare, sa-l `testezi` si spune-i :`ce sunt cu vorbele alea adresate ei? `adica wow. are prietena nu trebuie sa alinte alta fata.si. probabil nu-ti va raspunde sincer. cel mai bine e sa-l testezi cu `o prietena ` de-a tahappy

| answer a răspuns:

Important este ca a incercat! Ca nu i-a iesit, asta este partea a doua, dar daca ii iesea, te asigur eu ca nu se dadea in-laturi sa o duca in patul lui! Nu tine la tine! Eu acum, pot sa zic ca sunt in aceeasi situatie ca tine, dar nu ma bate gandul sa ma vad cu alte fete si chestii de genul asta, pentru ca o iubesc pe fata cu care sunt! Nu-i da alta sansa ca nu o merita! Cand va mai avea ocazia, ca mai incerca! Acum, hotararea e a ta!

| seby4music a răspuns:

Hei hei...si eu sunt departe de prietena mea...si ne certam mereu din diferite motive dar nici vb de inselat sau ceva.dar cazul tauthinking hmm cred ca cel mai bine e sa lasi de la tine de data asta dar la cea mai mica greseala eu zic sa renunti.dar pana atunci eu zic sa il ierti happy Bafta!

| CrOnOs a răspuns:

Salut! Pai am un raspuns scurt! Treci peste si traitiva copilaria

| Dianehh a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea tin sad sigh ...eu am tinut legatura cu un baiat 8 luni pe mess mai mult...si pana la urma dintr-o data s-a stricat totulsad