| cristiyana a întrebat:

Trebuie sa rezolv repede problema asta.am fost toata vaknta dintre semestre in spital pentru o infectie la rinichi, iar prietenul meu s-a dus la discotek.acolo s-a intalnit cu o fata care il place si am auzit ca s-au sarutat. l-am sunat si mi-a recunoscut, se simtea groaznic iar eu l-am iertat mai mult pentru ca nu aveam constiinta impakta (si eu m-am sarutat cu un baiat care fusese cu mine in spital)dupa ce ne-am impakt ma simteam in al noualea cer, vorbea atat de frumos si ne-am inteles perfect. a doua zi am aflat ca mai statuse cu inca o fata si din nou nu stiu ce sa fac, nu am constiinta impakta pentru ca si eu m-am mai sarutat cu ink unul.nu stiu dc s-au intamplat astea, de fapt chiar il iubesc, jur.acum ce sa fac? sa il iert sau nu? help me

Răspuns Câştigător
| tim a răspuns:

Anyta draga, pe de-o parte as zice sa-l mai ierti o data, ca unii rezista cam greu asa unei tentatii, chiar daca nu vor sa o faca o fac neintentionat, pe de alta insa, am o ruda un baiat, care a fost iertat o data, inca o data, inca o data, si tot asa iar acum zice,, ei las ca e fata buna o iubesc ma iubeste si ma iarta, o mai iert si eu" si o cam face lata oricand are ocazia.Acuma sper sa nu fie si cazul vostru. eva eva, iar ai mancat din pomul oprit, te-ai sarutat cu un baiat in spital?! asistent? nu de alta dar in unele spitale asistentele sunt bune rau! hei, nu va inghesuiti sa ajungeti in spitale! Lasand gluma, eu zic sa va mai iertati o data, ca toti mai gresim, nu?!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Doamne, dar tu te saruti cu tot ce prinzi? Bolnava in spital dar cu gandul la 'dragoste'...cum sa-l iubesti si cum sa te iubeasca daca voi va sarutati cu alte persoane dupa bunul plac!
Poveste ca a ta n-am mai auzit!
Cica va si iubiti...halal dragoste pe voi!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai daca si tu te-ai sarutat cu altul, atunci iarta-l...pana la urma ti-a platit cu aceeasi monedahee hee

| Barajag a răspuns:

Nu ai incotro, daca si tu te-ai sarutat cu alt baiat, trebuie sa-ti ierti prietenul, asa este cand iubestibig grin

| dydy22 a răspuns:

Iarta-l dar devine ceva obisnuit pe urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-l ca daca ai facut si tu aceeasi greseala trebuie sa-l ierti
doar daca nu o sa mai faci nici tu nici el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce nu inteleg eu? spui ca il iubesti sincer, totusi de ce a trebuit sa saruti alti 2 baieti? nu cred ca se pune problema cum trebuie...sa il ierti sau nu.mai degraba intreaba-te daca te vei opri la el sau...winking sanatate iti doresc!