| LoVeveeeee a întrebat:

Salut, am o curiozitate < Atunci cind un baiat se dizvirgineaza in timpul primului act sexual, este vizibila dezvirginarea?>

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, doar la fete este vizibilă această schimbare.

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Da laughing.E posibil stii ca la... e ata aia,la primul act sexual se poate rupe,deci iti dai seama daca e virgin, acum nu e regula, se poate rupe la al doilea act etc sau niciodata! =)

| ABYionut a răspuns:

"? nu... la baiat nu e la fel ca la fata! pur si simplu actul sexual in sine e dezvirginarea!