| skorpions a întrebat:

De ce in timpul primului act sexual nu am avut eliminare de singe?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ti s-a rupt himenul.

| chelie91ptm a răspuns:

Depinde de himenul tau elastic sau cat de bot este prietenul tau

| devilll a răspuns:

Himen elastic
se poate rupe cu timpul sau numai chirurgical

| anaservic a răspuns:

Unora asa li se intampla, asa ca stai linistita.

| Polomitreaci a răspuns:

Himenul tau e mai elastic. Nu iti face griji! Se va rupe la al 2, 3, 4 lea act sexual.

| crzcristina a răspuns:

Cel mai probabil himenul tau este elastic, se poate rupe mai tarziu dupa alte acte sexuale. Daca totusi iti este frica de altceva poti consulta un medic ginecolog (femeie) daca iti este jena de barbati.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Hihi himen elastic.se va rupe dupa inca, cateva contacte sexuale...probabil cu o scula mai mare