| XTheAlex a întrebat:

Salut.Am o fata la mine in liceu care cred că e drăguță,deși nu sunt sigur dacă o plac,mă gândesc să vorbesc cu ea.Dar câteodată îmi vine întrebarea in cap, oare merit mai mult?(adică o fata mai drăguță și mai altfel ca ea). Atunci când mă gândesc la asta nu știu ce să decid.ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca iti vine in cap intrebarea "oare merit mai mult?(adică o fata mai drăguță și mai altfel ca ea)" atunci clar EA merita mai mult decat tine!

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca nici nu ai vorbit cu ea si deja te gandesti ca meriti mai mult... nu pot spune decst LOOOOOL

| Emma30555 a răspuns:

După cum pui problema nu îți place de ea