| anonim_4396 a întrebat:

Hei. imi place mult de un baiat si nu stiu daca ma place si el. Suntem vecini si ne cunoastem de 4 ani suntem prieteni foarte buni. Il plac de anul trecut din aprilie si tot imi da semne de gen : se pune langa mine pe banca, ma baga in seama, vorbim merg pe la el dar o singura problema este el are 11 si eu 13. Cateodata cand ma supara si chestii de gen tot el vine si ma face sa rad spune amintiri cu noi 2 si asa ne "impacam" nu stiu dar totimpul cand ma supara dupa face un gest frumos imi ia apararea chestii de gen. El e un tip de baiat mai nebun, se intelege cu toti, de treaba. In fiecare zi ma gandesc la el si de fiecare data imi pun intrebarea Oare ma place sau Se gandeste la mine? Voi ce parere aveti. Multumesc ca v-ati irosit 3 min din viata pentru. a citi asta.DAU FUNDA la cel mai bun sfatu

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Mor de ras.Aia cu iubirea n-are varsta nu merge la copii.Hai de la 18 ani mai zic dar 11 ani? Ala sa se joace cu masinutele nu cu pasarica!

| GreenBubble a răspuns:

Mai, eu zic asa... puteti sa va jucati impreuna, sa ve petrece-ti timpul impreuna, eventual sa va mai furati cate un pupic din cand in candlaughing)
De placut da, probabil si el te place, ca la 11 ani...
Oricum, nu e cazul sa va ganditi la iubire sau lucruri de genul, o prietenie frumoasa e destul pentru varsa voastratongue.Cine stie, poate peste cativa ani veti avea si o relatie...dar doar peste cativa ani.tongue
(^_^)

| belysa a răspuns:

Mai sunte-ti prea micuti,momentan nu e cazul de mai mult, de cat prietenie, incercati sa va bucurati de timpul petrecut impreuna, si daca e sa fie ceva intr-e voi va veni de la sine, cu timpul, dar inca sunte-ti prea micuti... Pupici si aveti grija de voi

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Nu va inteleg pe voi care vreti relatii de cand iesiti din scutece.Ce e asa atractiv pentru voi si ma intreb la ce te poti uita la un pusti de 11 ani, e un copil.
Mai asteptati sa cresteti ca veti avea timp toata viata de asa ceva.

| Kimye12 a răspuns:

Poi stii ca iubirea n'are varsta si trebuie sa faci cumva sa poti afla daca te place...Din cate am inteles eu din povestea ta te place dar mai bine pune pe cineva sa intrebe de tine sa'l intrebe daca te place!

| GreenBubble a răspuns (pentru Kimye12):

Iubirea n-are varsta?laughing)
Si cum s-ar putea iubi 2copii de 11 respectiv13 ani?

| Ramonik11 a răspuns:

Bai acum pe bune la 11 ani respectiv 13 stiti ce e aia iubire? Ai pus o intrebare foarte penibila. [ Oare se gandeste la mine? laughing] Esti varza x_x