| dddemine a întrebat:

Salut.Am o intrebare... atunci cand dezvirginezi o fata aceasta nu isi pierde ciclul?
M-am contrazis cu niste prieteni si acu vreau sa stiu cum e treaba.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Timpul si-l pierde voi. altceva.aa si virginitatea. in rest nu pierde nimic

| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o treaba dezvirginarea cu ciclul.Ciclul va veni periodic, la 28 de zile.Doar daca va avea un bebe nu mai vine ciclul.Pe perioada sarcinii.

| Liviu a răspuns:

Doar daca e vreo fata de 45 de ani 50 laughing atunci numai are.

| wolder a răspuns:

Menstruatia ramane, nu are legatura, mai informeaza-te

| Alcyon a răspuns:

Daca o lasi gravida dupa ce-o dezvirginezi, n-o sa mai aiba ciclu vreo noua luni, pana se naste bebelul.

| AmaToaRea a răspuns:

Nu are nicio treaba ciclul cu dezvirginarea eventual o sarcina care il va intrerupe 9 luni si apoi revine

| cuteandfunny a răspuns:

Nu, se rupe himenul si din cauza aceasta e posibil sa curga putin sange. Si daca te referi la faptul ca nu va mai avea ciclu asta nu e adevarat.

| madalinanadreea25 a răspuns:

Bună dacă dezvirginezi o fata aceasta nu își pierde ciclul doar virginitatea