| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare ciudata, ma rog incercati sa raspundeti
Dece te dor testiculele dupa ce faci dragoste?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Nu e adevarat! testiculele nu te dor pentru simplu ca faci dragoste, asta e o prostie! ele te dor doar in cazul in care ai un act sexual si nu urmeaza ejacularea(te abtii) si o sa ai o durere de iti sar mintile! Asta nu inseamna ca nu e bine sa te abtii.dar la sfarsit trebuie sa si ejaculezi neaparat... laughing Te mai pot durea in cazul ion care ai hernie. tongue vorbesc serios

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca au fost lovite in actul sexual.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, in mod normal nu au de ce sa doara, numai daca ai tu vreo problema, sau te-a strans Madam prea tare de ele!

Daca fenomenul persista, fuga de urgenta la urolog/androlog! Terog sa revii si sa ne tii la curent, sa stim si noi! Sanatate si placere fara griji! Dar numai cu prezervativ!

| Азбука a răspuns:

Pt ca ai o iubita brutala.

| Dash a răspuns:

Asta NU se intampla la toata lumea!

| vlaaddd a răspuns:

E perversa bestia?

| wzz a răspuns:

Le-ai dat cu "capul" de "pereţii" dânsei.

| Fineti_4499 a răspuns:

Pentru ca sunt solicitate in timpul actului sexual!