| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...Am o intrebare mai ciudata...cum e sa faci sex? Cum e sa faci dragoste?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

M-ai concret de atat nici ca s-ar putea, eu stiu ca esti in pana la capitolul asta, doar pentru ca esti minora sau inca nu esti pregatita pentru asa ceva si iti este frica dar sfatul altora legat de acest subiect nu ar face decat sa te agite. Cand ai implinit o varsta, te simti pregatita, ai o persoana pe care il iubesti si esti sigura pe tine abia atunci sa te intrebi desi vei vedea ca nici nu se compara ce iti vom descrie noi cu acea clipa de neuitat pe care tu il vei simtii.
Nu are rost sa te obosesti pe aceasta tema.
Numai bine!
pa, pa

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Toate la timpul lor...

| a răspuns (pentru Ofiintă):

M.ai lamurit laughing eu vreau explicit raspunsul...nu toate la timpul lor crying

| Ofiintă a răspuns (pentru ):

M-ai concret de atat nici ca s-ar putea, eu stiu ca esti in pana la capitolul asta, doar pentru ca esti minora sau inca nu esti pregatita pentru asa ceva si iti este frica dar sfatul altora legat de acest subiect nu ar face decat sa te agite. Cand ai implinit o varsta, te simti pregatita, ai o persoana pe care il iubesti si esti sigura pe tine abia atunci sa te intrebi desi vei vedea ca nici nu se compara ce iti vom descrie noi cu acea clipa de neuitat pe care tu il vei simtii.
Nu are rost sa te obosesti pe aceasta tema.
Numai bine!
pa, pa

| neutrino a răspuns:

E fain!

| neutrino a răspuns:

Sexul il faci exact cum il fac si doi caini, numai ca il faci undeva in casa ( nu e regula generala). Dragostea nu se face, se traieste.

| Alishia a răspuns:

Sexul e o chestie mecanica, fara sentimente, fara sa-ti pese, doar placere fizica. Dragostea te face sa plutesti, nu doar placere fizica dar intr-un fel si o placere sufleteasca

| RalucaNiță a răspuns:

Minunat :X

| didi27 a răspuns:

E cam acelasi lucru.

| mihaangel98 a răspuns:

E frumos dar e si putin dureros! Dar daca te simti in al noualea cer nu o sa mai simti nicio durere!