| Andra4862 a întrebat:

Salut! Am o întrebare (cred ca mai intimă)... Ce fantezii erotice ati avut?

Răspuns Câştigător
| Stochel a răspuns:

Să mă dau cu friscă pe corp incepând de la p...si până pe piept si fata să mă lingă de friscă

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa fiu legat de calorifer

| RAY a răspuns:

Cele obișnuite văzute prin pornografia americana

| helpforyou a răspuns:

Destul de multe. Dar daca sunt fantezii, locul lor este acolo in interior.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Hei
Eu unul am avut si încă am, chiar dacă unele le am îndeplinit, este o plăcere sa ne resimt in realitate
Sexul in locuri publice…anumite fantezii cu uro… sex anal….sex cu anumite tipuri de fete…. Finalizări faciale, orale, anale etc