| vnvrgvskjdv a întrebat:

Care au fost cele mai....ciudate..comice...erotice..aiurea fantezii ale voastre?

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Erotice,fantezii cu fete costumate in diferite functii, politista, asistenta etc

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Cu o femeie cu 10 vagine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Gogu06 a răspuns:

Sa iti pun o cratita pe cap, sa am o bata in mana dreapta si cand te fu t sa te fac sa faci ca clopotu in biserica. Asta ar fi amuzant