| Lesgou a întrebat:

Salut, am o întrebare, după ce mă masturbez joc mult mai slab cu prietenii in jocuri competitive ca csgo, standoff 2 îmi puteți spune de ce?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masturbarea reduce agresivitatea. In unele sporturi chiar e bine sa nu fii excesiv de agresiv.

| cepIm a răspuns:

rolling on the floor

| Robitzuu20 a răspuns:

Când te masturbezi numai ai energia necesara de a te concentra mai puternic, ai văzut cand iti dai drumul esti mai relaxat si numai ai agitatea aia in tine când erai excitat, incearca sa nu te mai masturbezi cand vrei sa joci, sau incearca sa te oprești sau cel putin sa faci mai rar