| Mirel4412 a întrebat:

Are cineva Huawei matebook d15? Imi puteti spune daca merg jocuri gen csgo gtav si fortnite? Si in ce rezolutii? Daca imi puteti recomanda alte laptopuri la acelasi pret, care sunt mai bune dupa parerea voastra decat Huawei matebook d15. Inca o intrebare: ecranul e foarte mic sau acceptabil?

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=qzNI5wrsffs
Uite aici cateva jocuri rulate pe Ryzen 5 3500u cu Radeon Vega 8.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Https://youtu.be/XKK-k59bJEE
După părerea mea este frumos și bun dar deja depinde și de gusturi.