| alex4111 a întrebat:

Salut.am o intrebare... exista un joc unde sa iti creezi un jucator si sa joci cu el la o echipa gen "become a legend"de la pes dar sa nu fie pes alt joc...

Funda

Va rog
scuze categoria

1 răspuns:
| fantomitzaaaaaaa a răspuns:

La orice fifa poti face asta alegand echipa si apoi sa faci un jucator.big grin poti juca cu el atacant,mijlocas, fundas ce vrei tu. poti sa joci numai cu el sau poti sa joci cu fiecare membru al echipei alese de tine. big grin deci alege fifa2000,, 2007,2004, 2010,2011,2012