| alex4111 a întrebat:

Salut.am o intrebare... exista un joc unde sa iti creezi un jucator si sa joci cu el la o echipa gen "become a legend"de la pes dar sa nu fie pes alt joc...
Funda
Va rog

Răspuns Câştigător
| HARDYteam2001 a răspuns:

Paii... Saints Row 2, saints row the tird (recomand) e super, ambele au coduri si nu te mai saturi de ele
acestea au misiuni, e ca un gta. numai ca mai tare.
in misiuni trebuie sa omor tot felul de benzi de mafioti.
(apropo...saints row the tird a aparut acum 5 zile) si Da poti sa creei propriul caracter, poti sa ai masini de lux si sa le tunezi, si poti sa alegi ce culori vrei la haine uita-te pe you tube ca sa vezi cum e!
papaa!(funda?)