| Andrei0986272 a întrebat:

Salut am o intrebare, voi de la cati ani ati inceput viața sexuală, sau de la cati ar fi bine sa începi,

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

17-18 dar mai important cand intalnesti pe cineva in care sa ai incredere, sa te respecte, sa te ia usor si cu care sa-ti doresti sa faci pasul asta. Mai ales ca fata. La baieti nu cred ca e asa big deal.

| doctorandus a răspuns:

Depinde de imprejurari, ai grija sa nu iei boli sau sa nu devii tatic.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pe la 17 -18 ani ar fi ideal dar fiecare face ce considera cu propriul corp.

Răspuns utilizator avertizat
| Messi10anonim07 a răspuns:

17 ani la baieti cit si la fete

| JohnatanRezolvaVirginitati a răspuns:

La 12 ani cand tataie m-a invatat un joc nou...De fapt sangele ce curgea din mine nu era ciclu...

| tiGanu1gangbang a răspuns:

Pai de la 7 ani