| bEbbE_7961 a întrebat:

Am o mare problema deci vreau sa joc lineage 2 dar cand intru in joc bun in preimu rand imi spune sa activez AGP ca cica ii dezactivat dar el e activat bun dar nu e nimic imi intra in joc imi apare fereastra de login imi scriu datele de logare si cand dau login imi da crtical eror si imi spune performatele pc-ului meu si mai jos niste chestie care nu inteleg ce inseamna(am windows 7) iar la alt prieten care are win xp ii merge fara problema o fi windowsul asta de cacao de vina si trebuie sa il schimb sau pot face altceva va rog ajutati-ma! Dau funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv problema bineinteleswinking(va rog scuzati categoria dar sunt disperat si asta e cea mai vizitata)

2 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Joc L2 de ceva timp si iti recomand Xp-ul, ideea e ca poti sa il faci sa mearga si pe Win7 dar nu o sa mearga, adica o sa ai lag si dealy... cel mai bine xp e sfant pentru game-ing! Btw ce clasa joci si pe ce server?

| andrey09 a răspuns:

Nu te lua dupa asta eu am Windows 7 si mie imi merge parfum jocul si mie imi zicea la fel ca la tine bebbe dar eu am reformatat PC-ul l-am reinstalat totul si Windows-ul tot 7 l-am bagat si a luat direct de pe net jocul si de atunci nu am mai avut probleme. Daca cumva il cunosti pe [GSM]Bobu eu sunt gm al servarului PVP. Ascultama fa la fel ca mine si nu vei avea probleme su jocul.