| mTk273 a întrebat:

Scuzati categoria, dar e cea mai vizitata.
Buna TPU! Am o problema cu Yahoo Mail. Cand intru sa imi vad mail-urile imi spune " Contul dvs. Yahoo! Mail nu mai este activ.

Din păcate, nu putem reactiva contul dvs., deoarece: Contul de e-mail Yahoo a fost dezactivat. Vă rugăm să contactaţi ghidul de sprijin."

Mai exact, ce trebuie sa fac? fundita!:*

Răspuns Câştigător
| stapanullumii a răspuns:

Inseamna ca nu ai mai intratpe mail de ceva timp... trebuie sa urmezi intructiunile pe care ti le dau ei. insa nu cred ca il vei recupera. da ce. nu ai intrat pe mail mai mult de un an, ca parca asa se dezactiva.