| alexsil05 a întrebat:

Salut, am o nelamurire... de ceva timp, o fata din scoala in care am invatat (de 3 saptamani am observat) tot imi face ochi dulci (se tot uita la mine, zambeste, se inroseste cand ii zambesc inapoi, rade la toate glumele pe care le fac) Inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Probabil e interesata de tine si eu zic sa incerci sa vorbesti mai mult cu ea. Poate veti fi impreuna. Oricum daca nu ai pe alta eu zic sa incerci.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca se si fastaceste de fiecare data, poti fi sigur ca te si apreciaza la adevarata ta valoare. big grin

| mentholinks a răspuns:

Ii place ceea ce vede la tine.

| 2Dragos2 a răspuns:

Cel mai probabil, eu zic sa faci primul pas si vezi ce iese... nu ai nimic de pierdut. Bafta!winking