| minako a întrebat:

Buna, TPU!
Daca un baiat imi zambeste, se inroseste, se uita la mine si rade la glumele mele(suntem doar amici), e un sem sau ceva?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca te cam place dar nu are curajul sa ti zica. Uneori limbajul trupului spune mai mult decat o mie de cuvinte. Iti urmareste reactiile ca sa vada daca e cazul sau nu sa faca un pas.

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Da, te place.

| Aimwork a răspuns:

Clar te place!
Gandeste-te bine daca si tu il placi sau nu. el e mult prea rusinos, asta e clar si daca tu nu ii spui A sau B el va ramane pe langa tine degeaba. nu zic sa nu fiti prieteni sau ceva dar clarifica lucrurile daca poti!