| Robert_5400 a întrebat:

am o problema cu usb-urile. Mousurile pe usb nu-mi mai merg cablul de date de la telefon(samsung galaxy gio) nu mai merge nu-mi apare nimic cat pentru mousuri pe usb se aprinde lumina da nu misca stickurile merg dar mousul si cablul de date nu stiu!
Funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Incearca cu o resetare de bios sau pune-l pe default reporneste calculatorul tinand apasat F2 si delete unele calculatoare au pe delete unele pe f2 si cand iti apare biosu apesi F9 enter si f10 enter