| Myr3ll1994 a întrebat:

Am un samsung c3050 si de curand am facut rost de cablu de date dar nu stiu de ce nu merge; l-am bagat in pc si nu imi apare nimic, doar ca se aprinde lumina la telefon si in rest nimic. Ce trebuie facut?

2 răspunsuri:
| Jko4r a răspuns:

Sau daca nu merge cum a zis katy intri in setari la telefon la conectivitate si dai acolo la transfer de date sau cum scrie la tine intri acolo si apoi selectezi stocare in masa.Bft.Funda?

| katy1996 a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi in pc tele ca altfel nu merge.trebuie cd :p