| JoseCallejoNNn a întrebat:

Am o problema! Deci vreau sa joc fifa08 prin gameranger! Cand dau start ma baga in fifa ma duce la joc multiplayer insa nu se conecteaza la joc! Si ceilalti ma intreaba de ce nu intru, dar eu intru in fifa! Adica dau start acolo, insa lor le apare ca nu! Funda cine ma ajuta!
Scz categoria dar am nevoie de ajutor repede!

2 răspunsuri:
| Cristian0009 a răspuns:

Deci eu am jucat mult de tot fifa08 prin gameranger.Deci fii atent: Dai start te duce game modes multiplayer si iti apare akl join daca ai facut tu retea adica daca tu ai dat start tu trebui sa faci reteau dar daca a facut-o altu' tu doar trebui sa astepti sa iti apara Jointongue sper ca te-am ajutathappy

| JoseCallejoNNn explică (pentru Cristian0009):

Frate stiu si eu sa joc prin gameranger, ca la fifa 07 imi merge. doar ca la 08 cand dau START...a baga acolo..multiplayer.asa asa dar nu se conecteaza ..sa inceapa meciu...cand dau start de exemplu..pe mine ma baga in joc dar pe celalalt nu il baga