| DjDkill a întrebat:

Salut am o problema despre dragoste... o colega de-a mea stie ca o plac dar nu prea cred ca am sanse momentan imi puteti da niste idei sau sa ma ajutati cum sa o fac mai interesata de mine? Cine ma ajuta are funda pe loc si like pe facebook twitter subscribe pe youtube nu conteaza unde va rog ajutor.

2 răspunsuri:
| DjDkill explică:

SI mai vreau sa adaug ca as vrea sa o cuceresc sa o invit undvea fara sa stie nimeni doarece colegii nu isi pot tine gura 2 min.

| Amberr a răspuns:

Da-te pe la alta fata care stii ca te place in fata ei. incearca sa fii mai putin insistent si mai mult indiferent. Cand mergeti la petreceri sau excursii de genu' saruta-te cu alte fete in fata ei. iar cateodata bag-o in seama. dar intreband-o intrebari banale gen : ai un pix; si chestii, crede-ma asta o va atrage. Dar inainte de toate astea incearca sa o faci sa creada ca nu o mai placi, sper ca ti-am fost de ajutor.