| comet a întrebat:

Sunt niste siteuri unde iti faci un cont si dai like la pagini de pe facebook, dai follow la persoane de pe twitter, dai subscribe la conturi pe youtube etc. si faci pucte si iti lasi pagina ta sau contul tau si lumea da like/subscribe/follow. Mie imi trebuie unul unde imi pot pune poze nu doar pagini. cine stie ii dau funda happy

3 răspunsuri:
| comet explică (pentru Stefandude):

Ala il folosesc dar nu poti pune poza de pe facebook... doar daca o pui la website dar toti dau click si ies si nimeni nu da like

| Stefandude a răspuns (pentru comet):

Dar la poze nu ai cum decat dat iti creezi o pagina si pui pozele tale acolo