| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Am o problema, termin foarte repede, de obicei primul numar in mai putin de un minut, asta din cauza ca nu am foarte multa experienta... In seara asta pe la 20-21 o sa ma intalnesc cu o fata, credeti ca daca dau acum o labbă, o sa rezist mai mult atunci?
ce sfaturi imi dati incat sa tin si eu putin mai mult?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prea multa masturbare duce la ejaculare precoce sau chiar probleme cu erectia.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic o ''laba'' data inainte ar putea sa fie de ajutor insa NU intotdeauna si NU in mare masura. Dar nu uita ca o partida de sex in mod normal ar trebui sa aiba minim 2-3 reprize. Si este bine stiut faptul ca in a 2-a, dar mai ales in a 3-a repriza timpul de penetrare de regula creste considerabil. Succes! big grin

| Andreeush a răspuns:

Să nu te mai stresezi, că nu ajută la nimic.

| ywar a răspuns:

Ia-ma si pe mine! Unde-s doi, puterea creste. Am si ceva experienta.

| Mkeynes a răspuns:

Ia o pastila de la farmacie o tii pana ti se ia laughing)

| Ştefania1989 a răspuns:

Buna da, daca ejaculezi cu cateva ore inainte este probabil sa te tina ceva mai mult.