| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o relatie de doi ani jumate si am ajuns intr-o asa situatie ca cind intre noi tot e bine nu ne certam ma plictiistesk cind ne certam mii foarte greu fara el mii dor as da orice macar un minut sa-l pot imbratisa nu stiu ce se intimpla si de ce ii asa dar il iubesc foarte mult si nu vreau sa-mi fac viata cu altcineva, nu stiu ce sa fac sa nu stric ceia am cladit mult timp impreuna

6 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Pune mana pe carte si lasa baietii ca nu stii sa scrii corect.

| Mayaa02 a răspuns:

Pună mâna pe dex sau un manual auxiliar de limba şi literatură română.
Nu vă doare când asasinaţi limba română? -_-

| AddushAndrada a răspuns:

Invata sa scrii si dupa asta vorbeste cu prietenul tau poate rezolvati impreuna.

| neutrino a răspuns:

Iubeste-l mai departe, esti pe drumul cel bun.

| Solitude15 a răspuns:

Pai am fost si eu in asa situatie ar fi bine sa faceti o mica pauza si in acest timp veti vedea, veti observa ce sentimente aveti unul fata de altul, veti avea timp sa va ginditi cu ce ati greshit si cu ce nu.
Sau ar mai fi o solutie "inceatca sa flirtezi cu alt baiat" daca te va intreba cinei se va enerva intr-un cuvint va fi gelos inseamna ca te iubeste.
Iar voi cei care nu intelegeti ce e iubirea nu scriti raspunsuri ne la locul lor. happy
P.S. Apropo e viata ei face ce vrea si pentru carte va avea timp, ca nu toti oamenii sunt ideali. Fundita.

| mona a răspuns:

Daca intr-adevar il iubesti incearca sa eviti cearta si fa asa incat sa fie bine