| LEGOOOOO a întrebat:

Am o problema foarte dificila. Eu am 21 de ani si am o relatie cu un baiat de aproximativ 1 an si jumatate. Intre mine si el exista iubire. Cel putin stiu ca el ma iubeste foarte mult, dar eu nu il iubesc asa de tare, varul lui si cu mine ne placem enorm, putem spune ca avem o relatie, eu cu varul iubitului meu ne ascundem foarte mult, nu ne putem rezista unul altuia. Eu cu varul iubitului suntem de nedespartit, am fost surprinsi odata de sora lui in timp ce ne sarutam de abia am scos-o la capat... In urma nu cu putin timp am aflat ca sunt insarcinata, dar nu cu iubitul meu ci cu varul lui, varul iubitului meu a aflat si ma implorat sa nu avortez ca acel copil este iubirea mea si a lui, eu cu el ne iubim foarte mult, dar ne este greu sa fim impreuna deoarece daca iubitul meu afla asta ne-ar omori pe amadoi ( nu suporta sa fie trdat). Eu nu stiu ce sa fac, fata de "iubitul" meu nu simt nimic, dar fata de varul lui simt foarte multe chestii, iar eu nu stiu ce sa fac cu copilul, iubitul meu habar nu are ca eu sunt insarcinata. Varul iubitului meu mi-a spus ca el o sa plece in alta tara daca eu o sa avortez si ca daca vreau sa raman cu el sa plecm impreuna si sa lasam totul in urma pentru copilul nostru. Eu habar nu am ce sa fac. Ce sa fac cu copilul ce il port? Nu vreau sa le stric iubirea de veri dintre ei, stiu ca ma doare foarte tare sa stiu ca e langa mine si eu sunt in bratele altuia. Vreau sa ma sfatuiti. Ce sa fac? Sa plec si sa stiu ca voi avea o viata frumoasa si plina de iubire, dar sa tradez si sa stu ca nu o sa ma mai pot intoarce niciodata sau sa avortez si sa raman cu iubitul meu? ajutati-ma. Va rog mult sunt intr-o situatie disperata.

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Problema ta e una foarte nasoala -chiar grava -In primul rand baiatul ala te iubeste si tu l-ai inselat in cel mai josnic mod posibil pentru asta meriti numai dispret.Ce sa mai vb si de varul lui -halal var mai e si ala de iti reguleza :-p(pentru cei care stiu ) iubita-eu unu i-ai rupe mandibula mai ales ca e ruda si cu mine -nu mai vb de ai lui ca probabil ar reprezenta o mare rusine pentru familie in sine.Cred ca Unchiu iubitlui tau ai va rupe capu lu fisu daca aude ca te-ai culcat cu el si ca o sa ai un Bebe.Eu iti recomand ceva -pastreaza-l pe Bebe-apoi ca un sfat desii nu meriti -Fa in asa fel cu iubitu tau sa te culci cu el fara Prezervativ -si nu odata ce de, ai multe ori -Ideea e sa il faci sa isi dea drumu in tine de mai multe ori posbil -Trebuie sa reusesti sa il pacalesti tu cumva sa ti-o traga si sa isi dea drumu in tine. Apoi poti spune ca e al lui.Cat despre varu lui eu zic sa il uiti -O sa distrugi ambele Familii si cred ca poti sa te gandesti singura ca si tu daca aveai o vara pe care iubitu tau o futea ai fi fost distrusa daca ai auzii.

| LEGOOOOO explică (pentru Danysan):

Mi-ar fi foarte greu sa pastrez copilul mereu o sa am o amintire de la... si mereu o sa imi amintes de greselile facute.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu as vrea sa fiu in locu iubitului tau, si sa va prind :/, ce triste sunt unele femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit 10 randuri ca deja devine telenovela. nu stiu daca e adevarat dar daca e... esti o panarama. nu cal iubesti pe varu lui dar pentru ca mai esti inca cu asta si nici nul lasi sa plece.
mai zic fetele ca suntem nesimtiti cand va facem panarame...*unele*
ps majoritatea

| CHECK a răspuns:

Ala te iubeste, tine la tine si tu asa il rasplatesti? Daca nu il iubeai de ce ai vrut sa fii cu el? Nu stiu cat tupeu poti avea sa te uiti in ochii lui si sa ii spui "iubi"!

| cipi90 a răspuns:

In primul rand, e foarte urat din partea voastra, niciodata nu stii cand se intoarce roata! Daca il iubesti pe varul lui si vrei sa pastrezi copilul...pleaca,e mai bine asa!

| EdyJr a răspuns:

Fara jignire. Esti putin curva. Ce *** faci asa ma? Stai cu doi. Si varsu aluia un tampit. Alt motiv sa nu mai cred in fete.

| Stefanel_Stefan_1993 a răspuns:

Mare chestie.Gaseste un motiv din care sa te desparti de el. Dupa un timp casataorestete cu varul lui. App Daca nu sunteti luati in acte nu are ce sa iti faca. Daca face ceva zii ca viata e lunga si ca exista 3 fete pentru un singur baiat! Good Luck!winking