| Caracteromule a întrebat:

Salut, am sa intru si eu in forta cu o intrebare de asta:

Am o colega de care imi cam place, am fost o data cu ea la misto vreo saptamana...nah atunci nu imi placea de ea dar a inceut sa-mi placa de ea, ce as putea face sa o atrag, e destul de frumoasa, de treaba, de gasca, e chiar ok, acum ne intalnim mai rar... ea invata dimineata si eu dupa amiaza, deci ce ziceti, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In primul rand, nu intra ase de in forta, ca ne darami pe toti.
Nu ne-ai lamurit prea tare, ce ati facut impreuna, cum v-ati despartit. Sau nici nu v-ati despartit, dar scoala va ocupa prea mult timp?

| sharlyn a răspuns:

Sa ii zici ca iti pare rau ca ai facut misto de ia atunci, iti ceri scuze.Si o intrebi daca vrea sa iti mai dea o a doua sansa.