| Ajutoor10 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am 15 ani si am o iubita si mai mereu cand sunt in preajma ei si cand ma sărut cu ea etc...
Mi se scoala si ma excit prea repede si imi iese lichidul pre-ejeculator.
Pot face ceva ca sa nu imi mai iasa mereu cand sunt in preajma ei?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil ca producerea lichidului preejaculator sa fie chiar si influentata sa fie mai putina, si cu atat mai mult sa fie oprita. in concluzie NU poti sa faci absolut nimic in aceasta privinta. Sanatate!

| Willis a răspuns:

Este ceva normal. Mai rău era dacă nu se întâmpla nimic. Bucură-te că este așa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E doar un semn ca functionezi normal, bucura-te si linistetste-te!

| Jogo211 a răspuns:

Faceti Sex