| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, cum sa deosebesc secretia vaginala de lichidul ala care se secreta cind ma excit ?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum, fiindca, de fapt, cand te exciti, se secreta mai multa secretia vaginala.

| mulinobianco a răspuns:

Pai atunci eu cum sa stiu daca "am dat drumu" sau nu?

| grgdlk a răspuns:

Gusti nebuno,

| BiuL a răspuns (pentru grgdlk):

Mai bine te-ai duce tu sa o gusti, interesantule

| grgdlk a răspuns (pentru BiuL):

Recunosti c-ai pus mana? spune altfel te ia mama lu' proces verbal
inainteeeeeee mars

| BiuL a răspuns (pentru grgdlk):

Ar fi interesant daca postarile tale ar fi inteligibile si nu ar contine doar expresii informale, folosite probabil doar prin spatele blocului.
In fine conversatie mea cu tine se opreste aici, o zi buna si usor cu gustatul secretiilor vaginale, sa nu te ineci!

| BiuL a răspuns (pentru grgdlk):

Ar fi interesant daca postarile tale ar fi inteligibile si nu ar contine doar expresii informale, folosite probabil doar prin spatele blocului.
In fine conversatie mea cu tine se opreste aici, o zi buna si usor cu gustatul secretiilor vaginale, sa nu te ineci !

| grgdlk a răspuns (pentru BiuL):

Inteligibilo care estilaughing