| JaguarSType a întrebat:

De ce cand ma sarut cu iubita mea ma excit si imi iese din penis un lichid de parca mi-as da drumu?

8 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Pentru ca asta se intampla când simti atractie fizica fata de alta persoana, când o saruti. E ceva normal. Apare dorinta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca asa este normal sa se intample in cazul unei persoane virile si perfect sanatoase din toate punctele de vedere, mentale, psihice sau fizice.

| TanteMarianne a răspuns:

Sincer acum. tu vrei sa faci S cu ea. de aia iti iese lichidul respectiv ca o iubesti mult vrei sa faci si S.

| LeZizu a răspuns:

E o reactie normala, nu te stresa

| Ceva123 a răspuns:

Iti place de aia si ala e lichidul preejaculator.
Fara teama e normal.

| JaguarSType explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| Castiel07 a răspuns:

Se numește preejaculare. E perfect normal. Va trece după un timp. Baftă!

| Adrian_Roberto_1990 a răspuns:

laughing)))))