| GabrielStefan a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare mai delicata. Mai demult am vazut la tv un film erotic ( nu porno ), si imi amintesc doar o secventa din film. Cineva care nu i se vedea fata avea relatii intime cu o femeie pe la spate, undeva pe terasa unei case, si el la urma a aruncat-o de la balcon. Stie cineva cum se numea acel film? Multumesc.

1 răspuns:
| Lord_Kyriako_2000 a răspuns:

Umm... ai gasi pe cineva sa intrebi scuze amice dar eu nu am priceput o iota din ce ai spus