| crscls1997 a întrebat:

Am vazut cam in urma cu 6 ani un film pe TVR1. In majoritatea secventelor femeile o luau pe la spate si purtau fusta. Mai era si o secventa unde se facea sex in masina intr-o parcare. Mai era si o secventa undeva intr-un garaj de avioane mici si el io tragea ei pe la spate. Daca stie cineva cum se numeste filmul ii dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tot filmul era doar cu... sex?
Imposibil... Mai dă-ne niște amănunte, dar nu tot despre sex! ))
Filmul acesta a fost transmis, în cadrul filmelor șoc, pe care le prezenta Alexandru Tocilescu?

2 răspunsuri:
| crscls1997 explică:

Pai a fost difuzat undeva pe la sfarsitul anului 2009 inceputul lui 2010 cam pe acolo. Deci la inceput apare o blonda si cu un tip si stau la balconul unei vile de vorba. Si da filmul a fost transmis in cadrul filmelor soc pe care le prezenta Alexandru Tocilescu (Dumnezeu sa-l ierte).

| crscls1997 explică:

Da, in cadrul filmelor soc. Ai vreo idee? happy