| JonD a întrebat:

multumesc celor ce isi fac timp sa o citeasca si dau un raspuns cat de cat normal.
Deci, imi place de o fata de aproape 2 ani si nu pot sa zic ca e o atractie doar fizica pentru ea, pentru ca prima data cand am vazut-o nu era o tipa dupa care majoritatea baietilor din ziua de azi intorc capu pentru ca are de toate.Pe mine chiar nu ma intereseaza genul ala de fete.Pur si simplu m-am indragostit de ea privind-o in ochi.Ea nu cred ca prea stie de existenta mea desi eu am trecut pe langa ea de multe ori, dar nu cred ca mi-a acordat prea multa antentie.Intr-o perioada mai proasta de-a mea am incercat sa fac ceva si am facut niste tampenii.Acum ma simt cam prost pentru ce am facut, mai ales ca a cam dat tipa semne ca au cam deranjat-o asa ca m-am gandit sa ma duc sa-mi cer scuze dar daca tot am ocazia asta de a vorbi cu ea as vrea sa lungesc mai mult discutia si nu stiu cum.Nu vreau sa ii spun inca ca imi place de ea, pentru ca e foarte posibil sa o ia drept gluma, dar totusi vreau sa lungesc discutia fara a da de inteles ca imi place de ea happy Multumesc fain. Funda happy

4 răspunsuri:
| 26Geo a răspuns:

Fii sincer cu ea, cereti scuzele de rigoare si apoi spune-i ca o placi(nu ca o iubesti) si daca vrea sa iesiti la un suc.Trebuie doar sa fii tu insuti si mai ales, sincer! Bafta

| xallesdx a răspuns:

E o intrebare cam ciudata.Eu nu am de unde sa stiu ce lucruri aveti in comun si despre ce anume trebuie sa vorbiti si nimeni nu stie...
In orice caz, nu sta asa ca s-ar putea sa ti-o ia altul inainte si o sa suferi, daca nu risti nu castigi.
Ia-ti inima in dinti si spune-i fetei ce simti, eu una cred ca asa e normal.
Bafta amigo! :*

| IngerashMick a răspuns:

Cred ca e o idee buna sa mergi sa iti ceri scuze si sa vorbesti cu ea. Poate cu timpul o sa ajungeti sa fiti impreuna.Asta depinde de voi.Succes!

| Kmii a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca ar trebui sa-i spui, daca tot te tii dupa ea si tot ce faci este mai mult tampenii o sa devii foarte penibil si nu e ok, daca nu ii place de tine nu inseamna ca s-a sfarsit lumea si mai sunt multe fete poate mai frumoase, destepte si care te merita cu adevarat! happy