| valentinalina a întrebat:

De ce le place baietilor sa ne lase semne (muscaturilaughing)

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E semn de proprietate. E o declaratie de genul: ea este proprietatea mea, nu o respect ca pe egala mea, am cumparat-o si fac ce vreau cu ea, asa ca nu o atingeti.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este vorba de animăluțul din el!
Mușcă din iubire, nu din carne!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

,,isi marcheaza,, iubita sa nu o i a altii

| AikkoxD a răspuns:

Instinct animalic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Casa moara fetili"laughing
Vorbind serios acum, cred ca prin asta spun ei "Esti a mea!"...sa vada si ceilalti.(sau pur si simplu se "joaca"big grin)
Da' mie imi placehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackAng3l a răspuns:

Daaa...isi marcheaza teritoriul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SoulAssassin a răspuns:

E ca si leul cand isi marcheaza teritoriul.este un semn de posesie, dar si sexy si erotic in acelasi timp.

| ByllyGodBoy a răspuns:

Ca sa va aratam ca nu vam da la altu si ca tinem la voi ca la ochi din cap big grin

| Rodik_Bute_1998 a răspuns:

Ca sa vada ceilalti, care te`ar vrea ca esti luata. laughing