| tremurici a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare pentru cunoscatori.Am gasit niste materiale pe net despre marirea penisului.Ideea e ca am incredere ca sunt reale insa am o mica problemabig grin Am 15 ani...deci penisul este inca in crestere, dar vreau sa creasca mai repedestraight face nu prea sunt multumit cu 16 cm...
Va rog nu faceti mistouri, doar raspunsuri cu rost
si desigur dau funda

Răspuns Câştigător
| YourDailyApple a răspuns:

Pai la 15 ani, 16 cm sunt chiar okay. Ce mama dracului sunteti asa obsedati de marimea viermisorului? Am mai spus-o : punctul G nu se afla in Groapa Marianelor.
Cat despre pastilele si mai ales dispozitivele pentru marirea penisului te-as sfatui sa ai mare grija, firmele care le comercializeaza sunt mai interesate sa incaseze cascavalul decat sa te faca pe tine armasar, asa ca s-ar putea sa ai surpriza neplacuta nu numai sa nu aiba efectul dorit, dar chiar sa iti faca mai mult rau decat bine. Stii vb aia "nemultumitului i se ia darul "
Numai bine!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 15 ani, 16 cm este cam prea mult. Daca ai ghinion si continua sa creasca, vei depasi 20 de cm ceea ce va fi un mare handicap care iti va schimba in rau toata viata. Asa ca roaga-te sa ai noroc si sa se opreasca cat mai repejor, inainte de a deveni o povara greu de purtat. Stiu mai multi barbati care ar face orice pentru un penis de 16-20 de cm, fiindca la dimensiunile lor, de 23-24 de cm, putine femei ii accepta in viata lor. Si de aceea sunt obligati sa se multumesca cu orice fel de femei (mult sub nivelul pe care si l-ar dori) pe considerentul ca ii acepta ca parteneri sexuali.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu zic mai bine sa il lasi sa creasca, deoarece, prietenului meu ii s-a intamplat sa i-a niste pastile.Vitmax[ceva d genu']si mi-a spus ca din cauza lor nu s-a simtit foarte bine.nu stiu dc.
Eu zic, ca e mai bine si natural sa-l lasi sa creasca.
Deci, daca am dat raspunsu' gresit va rog nu ma judecati.Sunt fata si nu stiu cum e sa fii un baiat tongue

Skillz.

| noktambul a răspuns:

La cei 15 ani ai tai nu penisul ar trebui sa te preocupe, ci p**da! Pune-l la lucru, ca o sa creasca!

| Noname69 a răspuns:

Frate, stai linistit straight face, si eu am 15 ani si la fel o am 16 happy e buna acolo si asta happy, nu face din alea ca cinestie ce mai ramai si impotent happy sper ca ti-am dat un sfat bun tongue

| Noname69 a răspuns:

Mai bine o freci decat sa iei din alea poate mai creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cati spun eu ce sa faciia vimax si iti creste 7 cm

| Punctulets a răspuns:

rolling on the floor Iauzi` ce vrea la 15 ani

| lovleygirl a răspuns:

Pentru varsta ta este suficient de bine nu ai de ce sa iei pastile sau orice altceva crezi tu.Lasa timpul sa treaca si vei vedea ca va evolua ok.