| TaviCompany a întrebat:

Vreau orice metoda ca sa imi creasca penisul dar fara mistouri plz! Daca vreti sa faceti misto faceti dar nu aici!

Răspuns Câştigător
| claaau a răspuns:

Lasa fra nu'ti fa griji ca o sa creasca el, cand o sa ai vreo 20 de ani atunci sa-ti faci griji de marimea lui nu acum si atunci exista solutii: implant de silicon sau medicamente de crestere. Acum vezi-ti de scoala si traieste-ti copilaria lasa masuratul si nu te lua dupa aia care pun ca au 15 ani si au 20 de cm cand e in erectie pentru ca aia nu stiu ce vorbesc. Succes

8 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Nu exista asa ceva, tot ce vezi in reclame sunt numai prostii.
Daca esti in crestere, ai rabdare, o sa creasca el!

| claaau a răspuns:

Cati ani ai? si care e lungimea?

| TaviCompany explică (pentru claaau):

Frate am 13 ani si cand e mort e 4, 5 cm si cand e sculat 6, 5 cm crying e mic la varsta mea! Zimi ce sa fac plz.

| TaviCompany explică (pentru claaau):

Ms mult mane dar cat ar trebui sa o am la varsta mea? Si o sa iti dau si funda

| claaau a răspuns (pentru TaviCompany):

Nu stiu eu cand eram de varsta ta numai sa mi-o masor nu aveam in cap si mna sunt si mai multe feluri de scule sunt mici si groase, lungi si subtiri si mna dar tu deocamdata de dezvolti si o sa-ti dai seama mai incolo de ea cum, nu te mai panica ca n-are rost.Succes

| claaau a răspuns (pentru TaviCompany):

Lasa fra nu'ti fa griji ca o sa creasca el, cand o sa ai vreo 20 de ani atunci sa-ti faci griji de marimea lui nu acum si atunci exista solutii: implant de silicon sau medicamente de crestere. Acum vezi-ti de scoala si traieste-ti copilaria lasa masuratul si nu te lua dupa aia care pun ca au 15 ani si au 20 de cm cand e in erectie pentru ca aia nu stiu ce vorbesc. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dao dracu
conteaza magia din bagheta nu marimea sa

| Numero1 a răspuns:

Trage de ea, fa laba, strange-o, fara misto!
Alte idei n-am.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute