| EzekelAlex a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare scurta si serioasă. Am o problema personala cu dimensiunea penisului meu adică este de mărime normală nici prea si nici foarte dar as vrea mai mult. Stie cineva metoda sau pastile sau ceva care sa functioneze? Dacă există ma refer

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul SCURT, care in proportie de 100% este : cert, sigur si corect este exprimat prin 4 cuvinte; NU EXISTA ASA CEVA. Sanatate!

| Goete a răspuns:

Ti-ar trebui niste pastile pentru dimensiunea creierului tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prosti exista

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Marimea penisului nu este un standard. Marimea penisului, la barbati, la fel ca si marimea sanilor la femei, e ceva ce e inscris in codul DNA, genetic, al fiecaruia dintre noi.
Imi pare rau sa te dezamgesc, dar nu poti face nimic. El creste intre-o oarecare masura proportional cu corpul tau, pana la o varsta. Apoi se opreste.
Sper ca ai inteles cum sta treaba cu marimea penisului. Nu are rost sa iei pastile, ca nu au nici un efect asupra augmentarii artificiale a lui.
Fii multumit cu te-a inzestrat natura si da-i bataie!

| ZEwLupu a răspuns:

Trage si tu de el, pune-l la munca, dai de mancare sa creasca mare, scuipa-l, sufla in el. Bunicamiu avea o vorba: " Mananca Alex sa faci puta mare".

| AlinRO147 a răspuns:

Laba