| vinhod a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care au avut probleme cu greutatea! deci stiti vreo metoda sa slabesc 10kg intr-un timp mai scurt? si prin timp scurt ma refer 1-5 saptamani. nu conteaza cum. pastile,picaturi, diete, exerciti etc. dar pastile care sa functioneze pentru ca am mai incercat pastile inaine si nau avut nici un fel de efect! daca ati folosit pastile si ati fost multiumiti de rezultat va rog spuneti-mi si mie!

6 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Fara sa faci pic de sport, daca NU mai mananci deloc paine/paste fainoase si nu mai mananci nimic dupa ora 18:00 slabesti in jur de 2kg pe saptamana, adica exact 10kg in 5 saptamani.

Daca tii aceeasi dieta, dar alergi 2-3km zilnic alergare usoara, poti pierde dublu.Bafta!

| pure9 a răspuns:

Hei, si eu am avut probleme si la fel ca tine vroiam sa slabesc repede si am incercat pastile si restul dar nu s-a intamplat nimic. Cu ce am reusit sa mai dau jos din kg a fost dieta Rina care se tine 3 luni si se slabeste pana la 20 kg si o poti intrerupe oricand. Se mananca super bine si stiu cateva persoane care arata super acum si care nu au mai pus kg la loc. O poti incerca :D
http://www.flu.ro/......_zile.html

http://dieta.ele.ro/......a7784.html

| ellaaaaaaa a răspuns:

Daca imi dai un id de mess te pot ajutahappy

| vinhod explică (pentru ellaaaaaaa):

Poti sa mi-l dai tu pe al tau? nu de alta dar as prefera sa nu il public

| ellaaaaaaa a răspuns (pentru vinhod):

Btw.sunshine