| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema..am cunoscut o fata pe tinder, am vorbit cam o luna cu ea, dupa care ne am intalnit la ea acasa pentru prima data..si mi-a facut sex oral, neprotejat..era curata. dupa care am facut sex normal cu prezervativ, dar la un moment dat s-a rupt si am scos o repede. exista riscul de a fi infectat cu ceva? Ma gandesc ca e cam usuratica.

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru linistea ta, fa niste analize ale sangelui si vezi daca ai luat sau nu vreo boala sexuala.

| Nishuman a răspuns (pentru Emilian65):

Niste simple analize ale sangelui?

| TanteMarianne a răspuns:

Nu cred.cred ca e ok...

| leapșa a răspuns:

Fa-ti niste analize, ca doar tu stii ce-a fost acolo.

| Nishuman a răspuns (pentru leapșa):

Am explicat..macar o parere

| leapșa a răspuns (pentru Nishuman):

Tu ai zis ca era curata.
Deci e putin probabil.

| Nishuman a răspuns (pentru leapșa):

Avea vaginul curat, si ea era la fel

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Daca ea e usuratica nu esti mai prejos. Daca ai fi asteptat 2 ani pentru sex si inca un an pentru oral atunci o acuzai ca este incuiata la minte. Si daca iti pasa atat de boli luai un prezervativ.

| Nishuman a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Esti prost, stai in banca ta!

| Iulian231 a răspuns:

Si eu la muncă am facut sex neprotejat cu o excorta din Chișinău laughing si nu am nici pe dracu.a fost de plăcere. Poate ca si ea a facut tot sex de placere cu tine.dar daca ai vorbit cu ea pe tinder si s-a atasat putin de tine.e normal. Oricum daca doresti poti sa iti faci niste analize... Face

| Nishuman a răspuns (pentru Iulian231):

Nu s-a atasat, cred ca asa e ea darnicalaughing