| Pisiomul a întrebat:

Salut.Am si eu o problema..Azi eu si cu iubita mea ne-am gandit sa ne "jucam putin" prin boscheti ca in alta parte nu avem unde deoarece ne poate vedea cineva.Ne-am dus noi in boscheti,am inceput sa ne dezbracam si ea a inceput sa ma sarute pana numai aveam aer. Dupa a inceput ea sa imi faca sex oral, mi-a placut foarte mult, asa de mult incat dupa 2 minute i-am si dat headshot, toata fata ei era alba dar tot nu m-am lasat i-am bagat-o in gura in continuare dupa vreo 3 ore vine unu cu masca pe fata isi da sperma pe iubita mea si fuge repede.Alerg eu dupa el sa il prind,eram si dezbracat fugeam si cand imi apare in fata o baba care am dat peste ea si i-a venit penisul meu chiar in fata,baba a inceput sa strige"vioool viool".Eu m-am speriat si am continuat sa fug repede dupa ala,pana la urma se impiedica ala, am gasit niste sarma am sarit pe el, l-am legat si cand i-am dat masca jos era un copil de vreo 13 ani, ii dau eu vreo 3 palme se ridica, imi arata fundu si fuge, in fine l-am lasat sa fuga.Ma duc inapoi la iubita mea care era plina de sperma(cam scarbos dar asta e) o iau de acolo si plecam amandoi spre casa.As vrea sa stiu daca o sa ramana insarcinata sau daca ia vreo boala? (ea are 18 ani, si eu am 15).Va rog spuneti-mi ce sa fac

14 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Chiar m-ai facut sa rad! Prea amuzant! laughing)

| Constantin112 a răspuns (pentru Georgiana2905):

Exact =]]]]] ce imaginatie bogata au copii din ziua de azi laughing

| usernamealy a răspuns:

Haha amuzanta povestioara. pare inventata. oricum daca e adevarat nu ramane insarcinata daca sperma era numai pe fata, daca i-a atins vaginul.da sunt sanse. btw ai fantezii nu gluma! hah

| unarab40 a răspuns:

Eu zic sa adormi inca o data si sa completezi visul pe care l-ai inceput

| h3r a răspuns:

Mirkeeeeeeeeeeeeeeee...

| Pisiomul explică (pentru h3r):

Il invoci pe mirke?laughing

| h3r a răspuns (pentru Pisiomul):

Suntem o familie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cine crezi ca-i atat de naiv sa creada povestile voastre?
Am murit de ras rolling on the floor
Te pup!

| Hαppiηеss a răspuns:

Du-te ma! si marmota ce facea?

| Raul5765578 a răspuns:

Asa zdreanta e iubita ta?

| RocketShip a răspuns:

Ce imi place un SF bun laughing

| Zitgun a răspuns:

rolling on the floor))))))) jur ca am ras cu lacrimi nu stiu daca e adevarat sau ai invetat tu dar tare rau faza

| Pisiomul explică:

Mutant e penisul meu :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pisiomul):

Sa-ti fie de bine, doar vezi ca nu numai eu te-am luat la 13 metri, sau ai orbul gainilor?