| mihail2003 a întrebat:

Salut,am terminat si eu clasa 9, m-am inscris la o scoala profesionala dar am aflat ca sunt doar baieti, nici o fata..as vrea sa cunosc si eu fete. Puteti spune niste sugestii sau solutii pentru a cunoaste si eu niste fete sau mai multe?

1 răspuns:
| fanernest123 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti niste hobby-uri care sa te puna in situatia de a intra in contact cu alti oameni precum drumetiile, alergatul la maratoane sau diverse cursuri de lucru manual, chitara etc. De asemenea, poti sa te apuci de voluntariate. Mergi la diverse evenimente din orasul tau. In general incearca sa profiti de orice oportunitate de a iesi din casa, indiferent ce faci. Daca vezi ca se intampla ceva in orasul tau, sau vezi o oportunitate de a participa la o drumetie sau de a lua parte la un curs de ceva, nu ezita. Mult succes!