| Alexandru41848 a întrebat:

Salut, am vârstă de 13 ani și m-am masturbat pentru prima oară, știu că e o vârstă fragedă, dar vreau să știu și eu, odată ce m-am masturbat pentru prima oara nu mai sunt virgin?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ghinion - încă ești virgin. Și așa rămâi până faci prima oară sex cu altcineva.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din dex citire

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale

Asa ca pana nu intra
veverita la scorbura,
guguloiul la pruna,
mataranga la gogoasa...

| Violleta2022 a răspuns:

Virginitate dispare la prima partida de sex cu un artner/partnera.
Masturbarea nu-i consderata "sex" ci o autosatsifactie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar că ți-ai dezvirginat pe sora lui aia cu ceasul, dacă ai făcut cu mâna.

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai esti virgin.

| sofisis a răspuns:

Esti virgin pana in momentul in care faci sex cu un partener.

| Dismally a răspuns:

Inca esti si vei fi pana vei face sex cu o fata sau nah, un baiat, dupa preferinte big grin

| Erasmyn100 a răspuns:

13 ani nu e o varsta frageda pentru masturbare. Ba e chiar întârziată

| Alexandru41848 explică:

Dau funda

| Holomon a răspuns:

Da