| AudAlbNegru a întrebat:

Daca te-ai masturbat odata inseamna ca nu mai esti virgin?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgin pana ai contact sexual cu o partenera sau partener.

| cossmy a răspuns:

Buna asta blondulelaughing... ce ai masturbat, aeru? aa, scuze, ai folosit o penset am inteles. Acum serios, gaseste'ti altceva de facut si referitor la intrebare, da esti virgin.

| OanaG a răspuns:

Mvai.ma e faci ma!laughing

Cand te joci cu o fata, da te joci frate, pana ai contact sexual si ti se rupe ata, atunci nu mai esti virgin.

Pana atunci, bafta la labayanova!

| lextim a răspuns:

Tu? la 11 ani? te-ai masturbat?

ce-ai facut ai dat in gol?laughing)

| blonduu a răspuns:

Deci jur ca mi'ai facut ziua mai fericita.ma rog.seara.

App. @Lextim. 11 ani e prea devreme? tu de la cat ai inceput vere abia cand ti'or dat flocii? Lasa copilu sa'i dea bobarnace!

Al mic tine'o tot asa.inca esti virgin. da n'are nimic. da'i cu ea de masa ca baiatu.ca rezista

| blonduu a răspuns:

Ba da voi chiar toti la 11 ani aveati o bucatica de piele care atarna in voia vantului in pantaloni? Toti va mirati ca baiatu'si vede de'ale lui la 11 ani. inseamna ca voi chiar duceti lipsa ba, mai ales daca faceti misto de el ca face asta la 11 ani.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am citit într-o întrebare de-a ta că ai 11 ani, la vârsta asta nu cred că ar trebui să te intereseze chestia asta! Așteaptă încă vreo 2-3 ani!

| Lumynyzza a răspuns:

laughing asta e cumva o intrebare retorica?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
intrebarea zilei felicitari laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mentioneaza daca esti fata sau baiat

| AudAlbNegru explică:

Nu mahh nu eu,, l-am prins pe varumeu ca se masturba cand se uita la un film! eu. 11 an.doamne fereste ceaveti mah?

| AudAlbNegru explică:

La 11 ani stiu multe.

| tomitza a răspuns:

Un copil blegwinking hai taci ca nu intrebai tu pentru vartu rolling on the floor pff ce intrebari mai pune si asta rolling on the floor saracu de el sad