| flavy7 a întrebat:

Salut, am vb cu un baiat pe Facebook de 1 luna si 3 sapt, ne-am certat, ne-am impacat si el imi spune sa imi pun intr-o relatie. M-am cunoscut azi cu el am facut cunostiinta cu el si imi spune ca o sa ne intalnim. Ce spuneti de relatia asta?

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E frageda. Fa-o la gratar.

| Necunoscut112 a răspuns:

Am o relaţie de 2 ani cu un bărbat şi nu ne-am pus "într-o relaţie", ba chiar nici nu suntem prieteni pe Facebook si evităm în felul ăsta geloziile pe like-uri și alte prostii. Ce-i cu tampenia asta cu pusul relaţiei pe Facebook după o întâlnire? Dacă nu rămâi cu el şi peste o lună o să fii deja cu altcineva? Şi oricum, fericirea in cuplu nu are nicio legătură cu astfel de manifestări

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca inca nu e o relatie adevarata

| DiannaManole a răspuns:

Sincer nu sunt de acord cu relatiile ce au la baza retelele de socializare! Pentru ca prezinta un risc destul de mare de a intalni persoane dubioase sau tot felul de delicventi nebuni si nasoli, pentru ca nu stii absolut nimic despre el/ea.e total ciudat. Eu una nu m-as intalni niciodata cu asemenea persoane, mai ales dupa prima intalnire sa fac asa zisa ''realatie'' publica si serios trebuie sa postam totul, dar totul pe Facebook, daca nu postat ceva inseamna ca nu se intampla cu adevarat? Eu cred ca persoanele care au asa zisele relatii virtuale nu stiu si nu sunt capabile sa comunice in viata reala.

| allexandraalle22 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Spune-i sa va intalniti iar apoi daca e educat, inteligent, cu bun simt si umor, ai putea incepe o relatie! Ar inca nu ii da un raspuns pana nu va intalniti in realitate! happy

| Meow303 a răspuns:

Nu prea cred ca e ok sa incepi o relatie pe Facebook. Cele mai multe se termina nasol