| anonim_4396 a întrebat:

Salut.An 15 ani și mai de mult când mă masturbam sperma mea avea o "culoare" transparenta și câteva pete galbene.În timpul polutiile nocturne am observat ca are culoarea alba.E normala culoarea pe care o aveam în timpul masturbării sau sperma mai trebuie sa se matureze?. Fără bătăi de joc

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E normală pentru vârsta ta. Se va mai „albi" cu timpul.

| Sofer a răspuns:

E normal.

| mudokins78 a răspuns:

Da David!, e normal.
Si eu la 38 de ani cand ma futt, la fel este cularea la malahie.
Nu trebuie să îţi faci griji din pricina asta.
Succes. La ce vrei tu.

| Stounos a răspuns:

Spermuckul tau n are nimic in afara de faptul ca e dalmatian