| Fabrizio a întrebat:

Salut are cineva fish bot care sa mearga pe Metin2Fun? daca are cineva sa lase aici adresa si sa ma contacteze in PM ofer un cont de lvl 35 warior pe metin2ro pegasus.

4 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Dai
add la star_pgl_games am fishbot functionabil dar sa stii sunt serios si u vreau sa fi sa nu face ca nabi happy bft

| gGrigore a răspuns:

AM eu merge pe orice metin. ia id skipe:grigore878
mess:grigbivol2222

| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.

| Jerkwow a răspuns:

Am eu id: sus_jos_cs, dau pe cont metin2 Sagitta sau cont Metin2Fun.