| Ionut_Bogdan_1999_OFMU a întrebat:

Salut, aș avea nevoie de niște sfaturi..., m-am intors recent in țară dupa 5 ani de strainatate si m-am inscris la facultate, am 19 ani si nu am avut niciodata o prietena, de ce? Chiar nici eu nu stiu, probabil pentru ca am tot mers si am venit, acum vreau sa raman definitiv, cum aș putea sa imi fac o prietenă? Chiar mi-ar plăcea sa am cu cine discuta pentru ca sunt cam singur si nu e ok, insă nici nu știu de unde sa incep, dau fundă celui mai bun răspuns. happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu gasesti nene toate sant cùrve asteptand sa te prinda pentru interesele personale. Modernizarea a ajuns ca omul sa fie pe interes nu sa fie iubit cum era in trecut

| ywar a răspuns:

Nu a fost sa fie. Poate nu ai cautat sau nu ai cautat unde trebuie. Tot ce pot eu sa-ti spun este ca atunci cand va fi cineva pentru tine, vei fi primul care vei afla. Trebuie doar sa iesi din cochilia ta si sa iti creezi sanse. Mergi la teatru, mergi la opera (daca-ti place), la un curs de dans - tango (uite pe Pache la Tango Tangent) etc.

| Crackman a răspuns:

Cauti acolo unde iti place tie sa mergi si sa faci chestii.
Esti un cititor la biblioteca
Party animal in club
Bei de stingi? Barul de roackeri pentru tine